REJESTRACJA

Wypełnij poprawnie poniższy formularz i dołącz do Programu! Czekają na Ciebie same korzyści i atrakcyjne nagrody. Zapraszamy! UWAGA! Jeśli byłeś uczestnikiem poprzedniej edycji - kliknij w zakładkę LOGOWANIE i użyj swoich danych do logowania z poprzedniej edycji.

Wypełniając i przesyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych przez H+H Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kupieckiej 6, 03-046 Warszawa w celu udziału i przeprowadzeniu programu promocyjnego "Zysk Murowany”. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie ale wycofanie zgody nie działa wstecz.

Dane firmy
Dane Uczestnika

Wyrażam zgodę dla H+H Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na prowadzenie marketingu bezpośredniego H+H Polska sp. z o. o. za pomocą:

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie działa wstecz.

Administratorem danych osobowych jest H+H Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kupieckiej 6, 03-046 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji programu promocyjnego "Zysk Murowany”. W przypadku wyrażenia zgody dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych.

Administratorem danych osobowych może być także organizator MPL VERBUM S.A. ul. Szelągowska 45 A, 61-626 Poznań, wówczas, kiedy dane osobowe będą przetwarzane w celu rozpatrzenia zgłoszenia reklamacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych oraz przysługujących prawach znajduje się w regulaminie programu promocyjnego "Zysk Murowany”.